IMG_0628

Poznaj smaki Grecji!

Witajcie,

mam na imię Marta i w tym roku przygotowałam dla Was od podszewki obóz Smaki Grecji.

Z ATAS-em związana jestem od ponad 13 lat, tu stawiałam swoje pierwsze kroki jako wychowawca na obozach młodzieżowych, potem jako pilot wycieczek, kierownik obozów młodzieżowych a teraz pracuję głównie jako specjalista do spraw turystyki w dziale BTW (Biuro Turystyki i Wypoczynku).

Grecja jest jednym z kilku moich ulubionych krajów w Europie i dlatego cieszę, się że pracując mogę zajmować się właśnie tym kierunkiem. ATAS organizuje letnie obozy w kraju bogów już od wielu lat, ale w tym roku mamy dla Was zupełnie nową propozycję :)

IMG_0857

Nowe miejsce – miejscowość Loutraki na Półwyspie Peloponeskim, nowy program i nowe atrakcje – zapewniam, że będziecie mogli poznać Grecję „od kuchni” – nie tylko w przenośni ale i dosłownie :)

O tym wszystkim będę Wam opowiadać w kolejnych wpisach. Nie zabraknie w nich również praktycznych informacji i wskazówek o tym jak się przygotować do wyjazdu, oraz konkursów z nagrodami wprost z Grecji – tak więc zapraszam do lektury i częstego zaglądania na naszego bloga :)

A póki co – dlaczego jechać latem właśnie do Grecji ?

Dlatego, że znajdziecie tam wszystko, co potrzebne do super wypoczynku: szerokie plaże, krystalicznie czystą i ciepłą wodę, piękne widoki i ciekawe miejsca a jak dodacie to tego ciekawy program naszego obozu i grecki luz – udany wypoczynek i dobra zabawa murowane !

Na zachętę – zachód słońca w Loutraki :)

zachod

Do przeczytania w następnym wpisie – opowiem Wam wtedy jakie miejsca odwiedzimy podczas naszego obozu, będzie również pierwszy konkurs z nagrodami.

Podobne

Dodaj komentarz