jpj3

Letnia Szkoła Języka Angielskiego: 3,2,1… Start!

Chyba wszyscy się zgodzimy, że zima w tym roku nie jest specjalnie dokuczliwa. I może właśnie dlatego nasze myśli JUŻ TERAZ dryfują w stronę ciepłych dni i najlepszych chwil z nimi związanych. Nie chcemy czekać zbyt długo, żeby przekazać Wam dobre wibracje dotyczące lata! Z entuzjazmem i radością, podkręcanymi wizją kolejnej edycji obozu językowego w Jastrzębiej Górze, wzięliśmy się do pracy! Chcemy zarazić Was naszym pozytywnym nastawieniem: ani się nie obejrzymy i będziemy na progu wakacji, z pewnością szczególnie upragnionych przez Was – naszych obozowiczów.

Co robimy żeby uprzyjemnić Wam (i sobie samym również) to oczekiwanie? Przede wszystkim zaprojektowaliśmy dla Was tegoroczne koszulki! Nie ma co ukrywać – latem nosimy najfajniejsze ubrania, a już na pewno nad morzem 😉

Zresztą zobaczcie sami! Fajny nadruk, co?

koszulka jpj

Dokładamy wszelkich starań, żeby ćwiczenia, z którymi będziecie mieli do czynienia na tegorocznych turnusach jeszcze bardziej Was zaciekawiły i wciągnęły w świetną zabawę jaką może być nauka angielskiego. Nasi native speakerzy już nie mogą się doczekać, żeby Was „przejąć”! 😉 Obiecują zero nudy, bo przygotowali dla Was mnóstwo nieprzewidywalnych zadań i wyzwań. Gwarantujemy, że szybko o nich nie zapomnicie, a Wasi znajomi nie będą mogli uwierzyć, że na obozie językowym może się tyle dziać! Sami się niecierpliwimy, żeby zobaczyć Wasze reakcje :)

Co jeszcze? Gadżety, sprzęt sportowy, atrakcyjne zajęcia fakultatywne – dbamy żebyście mieli w czym wybierać. W głowach nam „buzuje” od pomysłów jak maksymalnie uprzyjemnić Wam ten wakacyjny czas. Jak to mówią – dla każdego coś miłego, a ATAS bardzo dobrze rozumie tę „regułę gry” 😉

Już niedługo spotkacie dawnych/nowych kolegów i koleżanki, pobiegniecie na plażę nawdychać się jodu i wskoczyć w upalny dzień do przyjemnie chłodnego Bałtyku. Poćwiczycie ciało i umysł – na sportowo, rozrywkowo, ale pamiętajcie – wszystko po angielsku, bo chyba po to tam jedziemy, prawda? :)

Wypatrujcie kolejnych wieści z naszej strony! Do usłyszenia!

Załoga ATAS

Podobne

Dodaj komentarz